O nás
O společnosti
Společnost TRANSPORTA Technology s.r.o. se svým profesionálním přístupem a odborníky s dlouholetou praxí nabízí spolupráci v různých oblastech technologicko-strojírenské výroby. Navazujeme na historické úspěchy značky TRANSPORTA známé v celé střední Evropě i ve světě.

V rámci našeho portfolia nabízíme Systémová řešení v energetickém a výrobním segmentu trhu formou dodávek na klíč. Pohybujeme se v oblastech výroby energie, ekologizace (odsíření) tepelných zdrojů, skladování a dopravy sypkých hmot, odpadů a všech druhů paliv. Mezi naše specializace patří rovněž dodávky a montáže technologií pro důlní a zpracovatelský průmysl.

Kromě kompletních dodávek na klíč se věnujeme konstruování a výrobě dílčích komponent – Produktů pro větší technologické celky, které dodáváme na trh pod značkou TRANSPORTA. Výroba je z podstatné části zajištěna v našich výrobních střediscích v rámci KLEMENT Holding a.s., do jehož struktury společnost TRANSPORTA Technology s.r.o. patří. Ke zhotovení návrhů technických zařízení a technologických celků využíváme moderní CAD software SOLIDWORKS pro 3D navrhování, který našim zákazníkům umožňuje podrobné seznámení s detaily projektu.


Věříme, že náš profesionální přístup a férové jednání osloví i Vás - naše nové zákazníky.TRANSPORTA Technology s.r.o.

Hliňany 18
400 02 Řehlovice

IČ: 463 42 575
DIČ: CZ 463 42 575